Foto-žalúzie, fotorolety, japonské steny s potlačou a reklamné markízy

Na vybrané typy tieniacich systémov Vám vytvoríme unikátnu individuálnu fotopotlač. Na základe Vašich fotografií alebo grafického návrhu potlačíme vertikálne žalúzie, rolety, japonské steny či reklamné markízy. Či už ide o skrášlenie interiéru alebo firemnú prezentáciu s logom, výsledok vždy vyzerá skvele!

FOTO ŽALÚZIE

Foto-žalúzia je vlastne vertikálna žalúzia ktorej látku netvorí štandardnú látka ale špeciálna látka s digitálnou fotopotlačou s ľubovoľným motívom, fotografiou, firemným logom atď. Hodí sa do domácnosti, alebo pre firemnú prezentáciu s logom na látke. Všetky grafické služby zabezpečujeme pre našich zákazníkov vďaka vlastnému grafikovi, ktorý na Vaše želanie vytvorí grafiku s vaším logom, alebo fotografií, alebo Vám zabezpečíme fotografiu v najlepšej kvalite.

potisk potisk2 potisk3 potisk5 potisk6

FOTO ROLETY NA MIERU

Chráňte sa pred slniečkom a zvoľte si výhľad z okna, aký sa Vám páči. Pomocou fotoroliet zmeňte interiér a zabudnite na pochmúrne dni, pretože za oknom môžete mať napríklad úžasnú karibskú pláž.

Fotorolety – ideálny spôsob, ako oživiť interiér. Môžete si vybrať z tisícov vzorov a vďaka roletám s potlačou prispôsobiť interiér svojim predstavám. Rolety s potlačou sa hodia do každej miestnosti – obývacej izby, kuchyne, spálne, kancelárie, jedálne či kúpeľne.

potisk7 potisk8 potisk9 potisk10 potisk11

JAPONSKÉ STENY S POTLAČOU

Foto-japonské steny sú japonské steny ktorých látku netvorí štandardná látka ale špeciálna látka s digitálnou fotopotlačou s ľubovoľným motívom, fotografiou, firemným logom atď. Hodí sa do domácnosti, alebo pre firemnú prezentáciu s logom na látke. Všetky grafické služby zabezpečujeme pre našich zákazníkov vďaka vlastnému grafikovi, ktorý na Vaše želanie vytvorí grafiku s vaším logom, alebo fotografií, alebo Vám zabezpečíme fotografiu v najlepšej kvalite.

potisk12 potisk13 potisk14 potisk15 potisk16

REKLAMNÉ MARKÍZY

Potrebujete pre Vašu firmu alebo reštauráciu markízu s individuálnou potlačou a grafikou loga alebo produktu? Žiadny problém, stačí nám poslať podklady, alebo oznámiť akú máte predstavu a náš grafik dizajn spracuje podľa Vašich predstáv a požiadavok- grafik komunikuje priamo s klientmi aby bol návrh perfektný.
Na látku a potlač dávame 5 rokov garanciu, keď sa po niekoľkých rokoch Vaše predstavy alebo logo zmení, môže konštrukcia markízy zostať a my dodáme iba novú látku s potlačou na existujúcu konštrukciu markízy!


Termín dodania 2-3 týždne