O NÁS

Tienienie na mieru spol. s r.o. je združenie profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami na trhu s tieniacou technikou. Vysoký štandard kvality zaručuje rodinná tradícia, zázemie, pravidelné odborné školenia a sledovanie nových trendov vo vývoji technológií. Ako odráža názov našej spoločnosti – ponúkame našim zákazníkom kompletné riešenie tienenie na mieru – všetko podľa predstáv zákazníka.

História spoločnosti Tienienie na mieru spol. s r.o.

Spoločnosť bola založená v roku 2015, avšak história spoločnosti a skúsenosti sa tieniace technikou sa sa začali rodiť už na začiatku tisícročia. Z dlhoročných priateľov sa stali obchodní partneri so zameraním na dodanie a montáž žalúzií. Niekoľko rokov predstavovali úspešných distribútorov žalúzií a roliet pre Brno v Českej republike a celý Bratislavský kraj. S túžbou po uspokojení dopytu sa rozrástol ponúkaný sortiment a nasledovalo rozšírenie pôsobnosti aj do hlavného mesta Prahy. Pokrytie celej Českej republiky na seba nenechalo dlho čakať.
Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným je výsledkom nekonečnej snahy o udržanie kvality produktov a profesionálnych služieb. Stále rodinné zázemie podporilo otvorenie prvej brnenskej pobočky, ktorá slúži zároveň ako vzorkovňa a servisné centrum.
Rok po expanzii do celého územia Českej republiky, rozširujeme svoje pôsobenie aj na Slovensko.

Naša vzorková pobočka – príďte sa presvedčiť o kvalite!

Navštívte našu vzorkovú pobočku a názorne si vyskúšajte funkčnosť a kvalitu vybraných tieniacich systémov. Náš vyškolený personál Vám ochotne poradí s vhodným výberom či predstaví konkrétne riešenia na základe Vašich požiadaviek.

Tešíme za Vašu návštevu na adrese pobočky:
Ul. Svornosti 43,
821 09 Bratislava

Kontaktujte nás

+421 904 210 231
 info@tienenienamieru.sk

Navštívte nás

Ul. Svornosti 43,
821 09 Bratislava
mapa