SIETE PROTI HMYZU

V priebehu letného vetrania stačí na moment rozsvietiť v miestnosti svetlo a izba je plná hmyzu. Siete proti hmyzu do okien tento problém spoľahlivo odstránia.
Pre moderné okná máme v ponuke ľahko demontovateľné siete do okien, pre staršie okná potom siete proti hmyzu do okien s pružinovými kolíkmi, prípadne s obrtlíkmi, ktoré vyžadujú vŕtanie do okna. Pre časté používanie a takmer neviditeľné skladovanie siete proti hmyzu do okna odporúčame rolovací typ, ktorý je možné jednoducho skryť k okraju okna, keď sa sieť nepoužíva. Pre dvere (na balkón, alebo terasu) je typ H1, ktorý je ľahko demontovateľný. Všetky modely sú dostupné v rade farieb podľa vzorkovníka RAL.

Okenné siete proti hmyzu

Pre moderné okná sú vhodné ľahko demontovateľné siete, pre staršie okná potom siete proti hmyzu s pružinovými kolíkmi, prípadne obrtlíkmi, ktoré ale vyžadujú vŕtanie do okna. Pre časté používanie a takmer neviditeľné skladovanie siete proti hmyzu odporúčame rolovací typ, ktorý je možné jednoducho skryť k okraju okna, keď sa sieť nepoužíva. Všetky modely sú dostupné v rade farieb podľa vzorkovníka RAL.

Dverové siete proti hmyzu

Pre dvere (na balkón, alebo terasu) ponúkame typ siete proti hmyzu, ktorý je ľahko demontovateľný. Tento typ je dostupný v rade farieb podľa vzorkovníka RAL.